UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
SUCHANIK GDAŃSK

Sukcesy


NASZE SUKCESY

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2016/2017

1 miejsce – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

1 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „4”

3 miejsce – IX Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „4”

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2015/2016

1 miejsce – VIII Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „4”

1 miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Dyrektora ZSP nr 4 w Malborku

1 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

2 miejsce – XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzików w Malborku

2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Trójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport


2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „3”

2 miejsce – II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w rozgrywkach Młodzika

3 miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików z okazji 10-lecia UKS Suchanik

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2014/2015

1 miejsce – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

1 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

1 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „3”

2 miejsce – VII Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „4”

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „4”

3 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dwójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

3 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Czwórek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2013/2014

1 miejsce – Turniej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica „4” 

1 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców

2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dwójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Czwórek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

2 miejsce – Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców „4” 

2 miejsce – Wojewódzki Turniej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica „2” 

2 miejsce – Wojewódzki Turniej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica „4” 

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „4”

3 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Trójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

3 miejsce – Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców „2” 

3 miejsce – Wojewódzka Liga Mini Siatkówki Chłopców „3” 

3 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „3”

3 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „2”

3 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2012/2013

1 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Trójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

1 miejsce – I Turniej Mini Siatkówki Chłopców „3” w Starogardzie Gdańskim

1 miejsce – Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców „4”
  o Puchar Dyrektora SP 3 w Darłowie

2 miejsce – IV Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Chłopców „4” Platan Cup

2 miejsce – V Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „3”

2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego "4" Chłopców o Puchar Kinder + Sport

2 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „3”

2 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „4”

3 miejsce – XV Ogólnopolski Turniej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4” o Puchar Burmistrza Milicza

3 miejsce – I Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców „2” o Puchar Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska

3 miejsce – Turniej Mini Siatkówki Dwójek Chłopców

3 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2011/2012

1 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dwójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

1 miejsce – IV Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „2”

1 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „2”

2 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców


2 miejsce – Turniej Mini Siatkówki Chłopców „3” o Puchar Prezesa UKS Jasieniak

3 miejsce – XIV Ogólnopolski Turniej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „2”
o Puchar Burmistrza Milicza

3 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dwójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

3 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „2”

3 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta - Kinder + Sport „3”

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2010/2011

1 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Czwórek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

1 miejsce – III Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „4”

1 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców


1 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców „4” o Puchar Kinder + Sport

2 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2009/2010

3 miejsce – Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

1 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Czwórek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

1 miejsce – XII Ogólnopolski Turniej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4” o Puchar Burmistrza Milicza

1 miejsce – I Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Chłopców „4”
Platan Cup

1 miejsce – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

1 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

1 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców „4” o Puchar Kinder + Sport

1 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców


2 miejsce – II Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „4”

3 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Trójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport

3 miejsce – XII Ogólnopolski Turniej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4” o Puchar Burmistrza Milicza

3 miejsce – Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki „3” Chłopców w Pruszczu Gdańskim

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2008/2009

1 miejsce – X Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców „3” z okazji X - lecia Powiatu Drawskiego

1 miejsce – Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców „2”

1 miejsce – I Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „3”

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Niemiec Chłopców ‘97


2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Trójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport


2 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dwójek Chłopców o Puchar Kinder + Sport


2 miejsce – Wojewódzka Liga Minisiatkówki – „3” Chłopców

3 miejsce – I Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców o Puchar Pomorza „3”

3 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców „4”

3 miejsce – Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców „3”

3 miejsce – Gdańska Liga Piłki Siatkowej Chłopców

3 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Minisiatkówce – „1” Chłopców


EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2007/2008

1 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Dwa Ognie Usportowione Chłopców

1 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Minisiatkówce – „2” Chłopców  

2 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Minisiatkówce – „2” Chłopców

2 miejsce – Turniej Siatkówki Dwójek Chłopców klas III – IV

2 miejsce – I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta  w Minisiatkówce Chłopców o Puchar Kinder + Sport

3 miejsce – I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców o Puchar Kinder + Sport

3 miejsce – VI Turniej w Piłce Siatkowej „6” Chłopców Szkół Podstawowych

3 miejsce – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dwójek w Minisiatkówce Chłopców rocznik 1997

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2006/2007

1 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Konkursie 50-tysięcy klas III

3 miejsce – Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

3 miejsce – Turniej Siatkówki Chłopców „Dwójek Mieszanych klas III – VI”

3 miejsce – V Turniej w Piłce Siatkowej „6” Chłopców Szkół Podstawowych

EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010EZON 200                                                 9/2010 SEZON 2009/2010EZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/201009/2010ON 2009/2010 SEZON 2009/2010ZON 2009/2010 SEZO9/2010ZO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            N 20

Sezon 2005/2006

3 miejsce – Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Minisiatkówce – „2” Chłopców