Mikołajki 2012

I Mikołajkowym Turnieju Siatkówki
o Puchar Dyrektora SP 42
„Dziecko + Rodzic”

Szkoła Podstawowa nr 42 oraz Uczniowski Klub Sportowy „SUCHANIK” byli organizatorami I Mikołajkowego Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora SP 42 „Dziecko + Rodzic”. Uroczystego otwarcia dokonał Pan Krzysztof Jankowski W imprezie, która odbyła się w sobotę 8 grudnia 2012 roku udział wzięło 30 par podzielonych na 4 grupy. W  pierwszym etapie mecze rozgrywane były system „każdy z każdym” do 11 punktów. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do ćwierćfinałów grając systemem pucharowym do 15 punktów. Zwycięzcy zagrali w półfinałach, przegrani zaś zakończyli udział w turnieju. Pary, które wygrały swoje półfinały walczyło o 1 miejsce, przegrani zaś o 3 miejsce. Najlepszym zespołem w okazali się Krzysztof i Mikołaj Kopernik, którzy w całym turnieju przegrali tylko jeden mecz grupowy. Na drugim miejscu uplasowała się para Patrycja i Jarosław Wrzos, a trzecie miejsce wywalczyli Kacper i Arkadiusz Buczyńscy.

Puchary i medale wręczał Pan Dyrektor Mirosław Michalski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci słodyczy, linijek i breloczków.